Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Downloads » Software » Audio en video » Players » QuickTime Alternative 1.75

QuickTime Alternative 1.75

Vrijdag 18 augustus 2006 10:55 door Jochem de Goede , Ingezonden door: Edskes,
Ontwikkelaar: Free-Codecs.com, Views 2054, 0 reacties

Er is een nieuwere versie beschikbaar van deze download.

Er is vandaag een nieuwe versie van QuickTime Alternative voor Windows 2000, XP, 2003 en Vista uitgebracht, namelijk QuickTime Alternative 1.75. Deze wordt geleverd inclusief Media Player Classic 6.4.9.0 revisie 611. Het versienummer van de nieuwste versie van QuickTime Alternative die nog versie 6.5.2.10 van de QuickTime codecs en de QuickTime Browser plugin bevat en daardoor wel onder Windows 95, 98, 98 SE, ME en NT werkt blijft 1.56.

QuickTime Alternative 1.75 bevat versie 7.1.0.210 van de QuickTime codecs en de QuickTime Browser plugin voor compatibiliteit met 64-bit systemen. Aangezien in vorige versies een aantal ernstige veiligheidslekken zijn ontdekt, waardoor kwaadwillenden met speciale misvormde mediabestanden volledige toegang tot het systeem konden krijgen, is het belangrijk dat iedereen bijwerkt naar deze versie van QuickTime Alternative waarin de lekken zijn gedicht. Om te voorkomen dat QuickTime crasht is het nodig om Microsoft Update uit te voeren. Ten slotte kan de browser plugin installatie nu ook de Seamonkey browser detecteren.

Verder is vandaag QuickTime Alternative Lite uitgekomen. Het enige verschil met QuickTime Alternative is dat QuickTime Alternative Lite wordt geleverd zonder Media Player Classic.

QuickTime Alternative kan QuickTime bestanden (.mov, .qt en andere extensies) afspelen zonder de QuickTime speler van Apple. Ook QuickTime content in webpagina's kan hiermee worden afgespeeld. De zeer gebruiksvriendelijke installatie is volledig aanpasbaar, waardoor het mogelijk is om precies de onderdelen te kiezen die gewenst zijn.


Changelog:

- De browser plugin installatie kan nu ook de Seamonkey browser detecteren
- Kleine aanpassingen en verbeteringen

Er zijn 0 reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: