Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Downloads » Software » Internetbrowsers » Add-ons & uitbreidingen » Microsoft Silverlight 2.0 bèta 1

Microsoft Silverlight 2.0 bèta 1

Woensdag 5 maart 2008 22:15 door Jochem de Goede
Ontwikkelaar: Microsoft, Views 1983, 1 reactie

Er is een nieuwere versie beschikbaar van deze download.

Zojuist heeft Microsoft op de MIX '08-keynote een eerste bètaversie van Microsoft Silverlight vrijgegeven. Deze versie, eerder bekend als Silverlight 1.1, is beschikbaar voor Mac OS X en Windows XP en Vista. Deze versie bevat het .NET Framework 3.0 zodat elke .NET-taal uitgevoerd kan worden waaronder C# en VB.NET. Ook voegt deze versie een Windows Presentation Foundation UI toe, waarmee een betere gebruikersinterface gebouwd kan worden. Alle veranderingen zijn op het moment van schrijven onbekend. Silverlight werd in april aan het publiek getoond en dient als concurrent voor Adobe's Flash Player. Met Silverlight is het mogelijk om mediabestanden in het Silverlight-formaat te bekijken.

Er is 1 reactie

Avatar
Is er al een reden dit te installeren? Zijn er al sites die dit, i.p.v. Flash gebruiken?
Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: