Quote:
Op 28-12-04 15:17 schreef NightWish:
Wat je zegt...dit is idd een zeer goed programma. Het is gebruikersvriendelijk en doet ook nog gewoon zn werk. Ik had dit programma gelijk gedownload toen het hier in de downloads stond. En eerlijk gezegt dacht ik dat t weer zo'n nutteloos kutprogramma zou zijn, dingen die er na een paar dagen mee op houden enz. Blijkbaar had ik beter moeten weten....inmiddels heb ik al vele mensen overtuigd van de handigheid van dit programmatje. Zelfs mn ouders...en dat zegt heel wat!

Ik wil hier iets aan toe voegen...wat dit programma tog in een negatief daglicht stelt. Het verwijderen van tijdeliijke bestanden, cookies enz enz en het verwijderen van schadelijk programma's die bij het opstarten komen is goed....alleen je moet vreselijk gaan oppassen bij het verwijderen van dubbele bestanden!!!.
Ik had gister 1,2 gb aan dubbele bestanden op mijn pc....ik verwijderde ze..en hij gaf 2 keer een melding van 2 bestandjes dat het verwijderen ervan instabiliteit kon veroorzaken. Ik heb dus die 2 bestanden niet delete...en 30 min later ging ik naar bed en sloot de pc af.
Nou komt t...ik start m op...en hij kan windows niet meer in, omdat er een bepaald bestand mist...ik helemaal in dos met dir enz. gaan zoeken..maar het bestand is gewoon weg...ik moet waarschijnlijk mn pc opnieuw gaan installeren.
Pas dus goed op bij het verwijderen van dubbele bestanden....want bij sommige bestanden geeft ie geen melding...waar het zeker Noodzakelijk is B:{