Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Hardware » MSI integreert Skype-functies op P35 moederbord

MSI integreert Skype-functies op P35 moederbord

Donderdag 31 mei 2007 17:50 door Wouter Koning
Bron: DigiTimes, Views 1817, Reacties (2)

MSI heeft in samenwerking met Skype zowel mogelijkheden voor traditionele telefoon als mogelijkheden voor internettelefoon aan haar Intel P35 (Bearlake) moederbord toegevoegd. Dat melden anonieme bronnen bij beide bedrijven.

Het P35 Platinum moederbord van MSI zal een geïntegreerde SkyTel module hebben, gekoppeld aan een Realtek's ALC880T HD audio codec. Dat maakt het mogelijk om een traditionele telefoon aan de PC te bevestigen en daarmee zowel Skype-gesprekken als standaard telefoongesprekken mee te voeren.


Volgens de bronnen zou de telefoon ook voor traditionele telefoongesprekken gebruikt kunnen worden wanneer de PC uitstaat. Op de website van MSI is te lezen dat het platinum moederbord wel een VoIP kaart ondersteunt via de link controller in de Intel Intel ICH9R audiochip, maar van de geïntegreerde SkyTel module wordt geen melding gemaakt.

Er zijn 2 reacties

Avatar
Hoe gaat de telefoon aangesloten worden aan het moederbord?
Gewoon met zo'n RJ11 (zo'n gewoon telefoonstekker als ik me niet vergis?) conenctortje ofzo :s
En kan je dan op het schermje van je telefoon zien wie er belt, en een skype telefoonboek enzo op je traditionele telefoon zien?
Geen Avatar
Het lijkt me dat, zodra de pc aanstaat, je standaard belt via skype en als je er een 0 voor draait, je belt zonder skype. Dat is ook de standaard procedure bij een telefooncentrale en is daardoor intuitief en daarnaast ook makkelijk
Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: