Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Gaming » Limited Edition aangekondigd voor Call of Duty WaW

Limited Edition aangekondigd voor Call of Duty WaW

Vrijdag 26 september 2008 12:00 door Gunner
Bron: Call of Duty.com, Views 2247, Reacties (3)

De makers van Call of Duty: World at War hebben een limited edition aangekondigd voor de game die in november uit zal komen.

De Limited Edition bevat naast de dikkere metalen behuizing, waarin plek is voor meerdere games, ook een heupfles met Call of Duty-bedrukking. Ook krijgen gamers die het spel kort na release kopen een week lang dubbele Expierience-punten in de multiplayer-mode. Wanneer deze actie ingaat is op dit moment nog niet duidelijk.

Ook krijgt de gamer direct de beschikking over het FG42-machinegeweer. Waarschijnlijk moeten spelers van de normale uitgave deze eerst unlocken, zoals ook in Call of Duty 4 gebruikelijk is.

Call of Duty: World at War komt op 14 november uit voor de Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Wii en DS en ook op pc-dvd.

Er zijn 3 reacties

Geen Avatar
offlineFastFred, ICT-professional, 26 Sep 2008, 12:08
1
14 november dus ook voor de pc? dat is eerder dan GTA IV, ze willen WaW gewoon eerder uit brengen dan GTA IV zodat tegen de tijd dat GTA IV uit komt iedereen nog WaW aan het spelen is, maar WaW komt veel te snel uit na CoD4 dus WaW flopt gewoon weer net als CoD3, ik wacht wel op deel 6!

spelfoutje gevonden in het plaatje ;)

Multiplayer updgrade? (lol)
FastFred heeft dit bericht gewijzigd op 26-09-2008 om 12:09.
Avatar
T ziet er toch veel belovend uit, alleen jammer dat ie niet op de psp komt.
Geen Avatar
Ik ga hem lekker halen en knallen maar :@
Verder hoop ik niet dat WaW flopt.
Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: