Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Overig » Boze bejaarde man schiet computer in stukken

Boze bejaarde man schiet computer in stukken

Dinsdag 30 juni 2009 17:55 door Eelco Teuthof
Bron: NOS, Views 1770, Reacties (5)

Een 68-jarige man was de kuren van zijn computer zo beu, dat hij een pistool trok en zijn computer is stukken schoot, aldus de Italiaanse nieuwssite ANSA.

De man, die woonachtig is in Cavasso Nuovo, haalde zijn geweer uit de la en schoot vijf kogels, met kaliber .22, af in zijn computer. De computer liep steeds vast en daarnaast was hij ook nog enorm traag. De Italiaanse man had ondertussen zijn geduld verloren en hij was helemaal klaar met de pc. Na de schietpartij was er niet meer veel over van het apparaat.

Nadat de familie van de man schoten hadden gehoord, hadden ze direct de politie gebeld. De man is aangehouden door de politie. Na het verhoor is de man weer vrijgelaten omdat hij een vergunning heeft voor het vuurwapen, maar dit wapen heeft hij wel op het bureau moeten achterlaten.

Er zijn 5 reacties

Avatar
Hij had dan beter naar Techzine gekomen, ipv zijn pc stuk te schieten :P

Ik kan begrijpen dat een slecht werkende pc frustrerend kan zijn, maar dan gelijk gaan kapot schieten ;{ . Ben je toch verder van huis he
Avatar
offlineAep, ICT-directeur, 30 Jun 2009, 20:09
0
Voor de grap een keer kan dit, maar als frustratie voor deze man betekent ergens op schieten is die wel een gevaar voor de samenleving
Geen Avatar
offlineMertien, ICT-liefhebber, 30 Jun 2009, 21:10
0
Whaaaha heerlijk pokke computer klereding , ik had het ook gedaan eff lekker af reageren :P niks mis mee toch

En een computer is geen mens dus een gevaar voor de samenleving !! :? lijkt me niet haha
Avatar
0

Quote:

Op 30-6-2009 21:10 schreef Mertien:
Whaaaha heerlijk pokke computer klereding , ik had het ook gedaan eff lekker af reageren :P niks mis mee toch

En een computer is geen mens dus een gevaar voor de samenleving !! :? lijkt me niet haha


Als jij die man probeert uit te leggen hoe ctrl alt delete werkt en de man snapt het niet, en hij flipt uit en hij trekt een .45 doet ie het ook :P
Avatar
offlineStephan12, ICT-liefhebber, 30 Jun 2009, 22:25
0
Hij had naar techzine.it moeten gaan en daar zijn vraag moeten stellen :P
Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: