Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Gaming » Leaderboards MW2 worden gereset

Leaderboards MW2 worden gereset

Maandag 2 november 2009 14:20 door Bas van Gaal
Bron: gamersnet.nl, Views 3193, Reacties (9)

De leaderboards van Call of Duty: Modern Warfare 2 zullen nog worden gereset voordat het spel uitkomt. Dit doen ze zodat iedereen een eerlijke kans krijgt.

Dit meldde Rob bowling van Infinity Ward op zijn twitter pagina. Hij schrijft dat waarschijnlijk het volledige leaderbord zal worden gereset.



Het is niet gek dat veel mensen er bijna alles aan doen om de game eerder te bezitten. Wat ze dus deze keer geen voordeel gaat opleveren op het gebied van multiplayer.

Ook is er een lijst van killstreaks opgedoken. Zo krijg je bij drie kills de bekende UAV. Er zijn veel verschillende beloningen te verdienen, uitlopend van een Sentry Gun tot een Chopper Gunner. Ook is er een superwapen te verdienen bij 25 kills, je krijgt dan namelijk de Tactical Nuke. Hieronder de volledige lijst met killstreaks:

  • 3 Kills - UAV
  • 4 Kills - Care Package
  • 4 Kills - Counter UAV
  • 5 Kills - Sentry Gun
  • 5 Kills - Predator Missile
  • 6 Kills - Precision Airstrike
  • 7 Kills - Strike
  • 7 Kills - Attack Heli
  • 8 Kills - Emergency Airdrop
  • 9 Kills - Pave Low
  • 9 Kills - Stealth Bomber
  • 11 Kills - Chopper Gunner
  • 11 Kills - AC-130
  • 15 Kills - EMP
  • 25 Kills - Tactical Nuke

Er zijn 9 reacties

Avatar
offlinegamemaster, ICT-liefhebber, 2 Nov 2009, 14:41
0
Ik hoop wel dat die killstreak rewards te customizen zijn. Want er zullen er vast tussenzitten die nogal "lame" zijn.

Vraag me wel af wat het nut is van een EMP in een MW FPS game.
Avatar
offlinedragonm8, ICT-liefhebber, 2 Nov 2009, 15:14
1

Quote:

Op 02-11-2009 14:41 schreef gamemaster:
Ik hoop wel dat die killstreak rewards te customizen zijn. Want er zullen er vast tussenzitten die nogal "lame" zijn.

Vraag me wel af wat het nut is van een EMP in een MW FPS game.


Ja ze zijn te customizen had ergens gezien in een ingame fimpje.


Er staat trouwens niet in het nieuwsartikel dat sommige ook een ban kunnen verwachten van de hele game.
dragonm8 heeft dit bericht gewijzigd op 02-11-2009 om 15:15.
Geen Avatar
van die tactical nuke zijn ook al filmpjes opgedoken.
vroeg mezelf namelijk af hoe dat dan in zijn werk ging maar je wint dan meteen de game zodra je die inzet.

http://www.gametrailers.com/user-movie/modern-warfare-2-tactical/333768
Geen Avatar
offlinemichaelb, ICT-professional, 2 Nov 2009, 15:56
0
dit spel gaat zooo lame worden....
Avatar

Quote:

Op 02-11-2009 15:14 schreef dragonm8:
[...]

Ja ze zijn te customizen had ergens gezien in een ingame fimpje.

Er staat trouwens niet in het nieuwsartikel dat sommige ook een ban kunnen verwachten van de hele game.

En waar haal jij die wijsheid vandaan? Want sommige? Lijkt me niet het is of allemaal of niet. Maar niet een selectief aantal. En het zal gerust wel ergens genoemt zijn maar of het ook daadwerkelijk gaat gebeuren is een tweede. Er zijn al meerdere games met deze problemen en met die mensen gebeurt ook niets.

Quote:

Op 02-11-2009 15:56 schreef michaelb:
dit spel gaat zooo lame worden....


Netjes onderbouwd! Keurig. Als het jouw type spel niet is dan zal het jouw ook inderdaad niet bevallen. Maar zo'n reactie heeft niemand wat aan vind je zelf ook niet?
Avatar
offlinejordcoerse, ICT-professional, 2 Nov 2009, 16:23
0
Ja en party chat is niet meer mogelijk tijdens multiplayer matches.... :@
Geen Avatar
offlineBaracuda, ICT-liefhebber, 2 Nov 2009, 16:25
0
Hoogst aantal killstreak wat ik ooit heb gehaald is 23 dus denk niet dat ik gauw een nuke zal kunnen inzetten in MW2 :'( :9
Geen Avatar
offlinemichaelb, ICT-professional, 2 Nov 2009, 18:18
1
ik onderbouw even MIJN mening ;)
Ik vind tot nutoe alle cod games top de ene al wat meer dan de ander, en ik zie ook massaal hard uit naar mw2 .
Wat ik wil zeggen met dit spel wordt lame is het massas aantal extra's die je krijgt voor kills voor praktisch iedere kill na een 3 kill streak . Hopelijk verlies je ook je extras op het moment dat je een hogere streak krijgt anders wordt er massaal gesproeit met airstrikes en al die onnodige (volges mij) extra's.
Extra's zijn leuk als het niet overdreven wordt en dit is dus extreem overdreven cadeautjes voor bijna iedere kill die je maakt.

Mss (puur speculatie) moet je kiezen tussen 3 perks die je wilt en krijg je die dan bij je spree en die nuke mss sowieso want het lijkt me niet echt zeker dat een gemiddelde speler deze meerdere keren na elkaar kan halen
Geen Avatar
gastanoniem (gast), 6 Nov 2009, 11:49
1
(Modern Warfare 2)
Vanaf vanmiddag verkopen we hem, op = op

voor wie het kent (Next-Level)
Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: