Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Gaming » Mass Effect 2 miljoen keer verkocht in eerste week

Mass Effect 2 miljoen keer verkocht in eerste week

Vrijdag 29 januari 2010 18:55 door Paul
Bron: VG247, Views 1678, Reacties (3)

Uitgever Electronic Arts heeft zojuist bekend gemaakt dat Mass Effect 2 in de week van de release 2 miljoen keer is verkocht. Het spel kwam vandaag uit voor de Xbox 360 en pc in Europa.

Dinsdag werd het spel gelanceerd in de Verenigde Staten, vandaag pas in Groot-Brittannië en de rest van Europa. Het spel heeft erg goede cijfers gekregen van de critici. Op Metacritic is een score van 96 te vinden voor de Xbox 360-versie en een score van 95 voor de pc-versie. Ook op Techzine zal binnenkort een review verschijnen van Mass Effect 2. De voorganger van het spel werd op Techzine beloond met een 8,5.

Ray Muzyka, CEO van ontwikkelaar BioWare, liet het volgende weten over het succes: "Mass Effect heeft de potentie om een van de grootste spellen van 2010 te worden. We kunnen niet trotser zijn dan dat we al zijn op de wereldwijde ontvangst van het spel en het vroege commerciële succes." Mass Effect 2 is niet het eerste succes van BioWare in korte tijd, in november kwam ook Dragon Age: Origins uit wat een groot succes werd.

Er zijn 3 reacties

Avatar
offlineStephan12, ICT-liefhebber, 29 Jan 2010, 19:10
0
Gaat goed, moet een hele leuke game zijn :)
Avatar
1
Geniaal spel. Had het gereserveerd en had het gisteren binnen. Als je begint wil je niet meer stoppen met spelen. De verbeteringen zijn echt groot. Betere graphics, geen popups, nagenoeg geen framedrops, animaties tijdens gesprekken zijn verbeterd, je kan nu planeten scannen met een mini-game ipv eeuwig rond te rijden op planeten die allemaal hetzelfde uitzien etc etc. Het verdient zeker de hoge score, en het heeft meer verkocht dan ik eigenlijk had verwacht.
Avatar
Ik vond dat rond boeken in dat wagentje wel iets hebben in deel 1 :D maar verder idd een meesterwerk van een game.
Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: