Techzine » Nieuws » Gaming »

4

reacties

'Natal plots bijna twee keer zo duur'

Door Kenneth Timan op Donderdag 27 mei 2010 15:36, 1797x bekeken

Een "betrouwbare bron" heeft Edge-Online geïnformeerd dat Microsoft haar Xbox 360 motion-controller wereldwijd rond eind oktober zal leveren en het zal vermoedelijk meer kosten dan verwacht. Gebaseerd op de huidige wisselkoersen, meldt Edge dat de stand-alone controller verkocht zal worden voor 121 euro, terwijl een bundel met Natal en de console 243 euro zou gaan kosten.

Dit is in strijd met eerdere uitspraken dat Project Natal voor 80 dollar te verkrijgen zou zijn, wat dus bijna 70 dollar goedkoper is. Deze wijziging maakt Microsofts motion-controller veel duurder dan Sony's PlayStation Move, die naar verwachting zal worden gebundeld met een PS3-game voor minder dan 100 dollar.

De bron zei ook dat Microsoft van plan is om de naam "Project Natal" te laten vallen voor iets wat een beetje meer de doelgroep aanspreekt. De naam van de controller zou volgende maand worden onthuld tijdens de wereldpremière op 13 juni.

Gerelateerde producten

Meest recente nieuws

Er zijn 4 reacties

Geen Avatar
1
Vind het wel beetje richting duure kant gaan. Maar dit was wel eigelijk te verwachten van Microsoft!

Hoe dan ok ik zal hem wel halen hehe
Avatar
Hmm het valt duurder uit maar qua kwaliteit is het beter dan b.v een wii fit balance board (met spel 90 euro dat is veel geld voor zo'n zooi) maar ik vind het niet netjes dat ze ineens hun belofte breken met de prijs.
Avatar
1
Microsoft heeft nooit uitspraken gedaan over de prijs van Natal, dat hebben 'betrouwbare bronnen' allemaal naar buiten gebracht. Ik zou een prijs van om en nabij de 100 euro niet vreemd vinden, er zit toch wel een stukje technologie in.
Avatar

Quote:

Op 27-5-2010 16:25 schreef King:
Microsoft heeft nooit uitspraken gedaan over de prijs van Natal, dat hebben 'betrouwbare bronnen' allemaal naar buiten gebracht. Ik zou een prijs van om en nabij de 100 euro niet vreemd vinden, er zit toch wel een stukje technologie in.


Nog steeds is 100 euro niet veel geld dus voor zo'n technologie.
Mizgala28 heeft dit bericht gewijzigd op 27-05-2010 om 16:51.

Je moet geregistreerd en ingelogd zijn om te kunnen reageren! Klik hier om je te registeren!