Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Software » Android Market op weg naar 100.000ste applicatie

Android Market op weg naar 100.000ste applicatie

Maandag 12 juli 2010 12:55 door Ron
Bron: pocketnow, Views 1149, Reacties (0)

Het aantal apps voor het Android-besturingssysteem groeit snel. Naar verwachting zal de Android Market later deze maand meer dan 100.000 apps tellen.

Zes maanden geleden stond de teller op 25.000 en één jaar geleden waren er nog slechts 7.000 Android-apps beschikbaar. De groei van het aantal apps neemt elke maand explosief toe. Zo werden er afgelopen maand meer dan 15.000 nieuwe applicaties geïntroduceerd. Momenteel telt de Android Market meer dan 90.000 apps en als de groei aanhoudt, zoals verwacht wordt, dan zal de mijlpaal van 100.000 apps nog voor het eind van deze maand bereikt worden.



Als de groei doorzet dan zal het aantal apps bovendien steeds dichter in de buurt komen van het aantal apps in de Apple App Store. Dat zijn er inmiddels namelijk 200.000.

Er zijn 0 reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: