Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Multimedia » Google TV arriveert pas in 2011 in Europa

Google TV arriveert pas in 2011 in Europa

Woensdag 8 september 2010 10:08 door Dominique Pijnenburg
Bron: Wall Street Journal, Views 5082, Reacties (0)

Google TV wordt in de herfst gelanceerd, maar niet in Europa. De Amerikanen mogen als eerst aan de slag met Google's software die de Apple TV het vuur aan de schenen moet leggen.

Google heeft tijdens de IFA in Berlijn aangegeven dat het bedrijf op het moment voornamelijk in de weer is met het regelen van content voor het platform. Het zou natuurlijk wel aardig wezen dat er wat af te spelen is bij de launch van het platform. LG, Sony en Samsung hebben al aangegeven dat ze Google TV zullen ondersteunen.

Op diezelfde beurs werden ook de eerste televisies die Google TV draaien getoond, alsook een settop-box van Logitech. Deze producten zullen naar alle waarschijnlijkheid dus pas in 2011 op de Europese markt verschijnen.

Er zijn 0 reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: