Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Gaming » Nieuwe domeinnamen wijzen mogelijk op GTA V

Nieuwe domeinnamen wijzen mogelijk op GTA V

Dinsdag 1 maart 2011 14:29 door Maikel van den Hurk
Bron: Nu, Views 2901, Reacties (0)

Game uitgever Take-Two heeft vijf nieuwe domeinnamen geregistreerd, welke iets te maken lijken te hebben met een vijfde deel in de GTA serie. Volgens verschillende bronnen zouden de nieuwe domeinnamen betrekking hebben op onder andere personages in de game. Hiermee lijkt de komst van een deel 5 dus zeker te zijn.

De domeinnamen die Take Two heeft geregistreerd zijn CashForDeadDreams.com, SixFigureTemps.com, StopPayingYourMortgage.net, HammersteinFaust.com en LifeInvader.com. Take-two is het moederbedrijf en de uitgever van game-ontwikkelaar Rockstar. Vooral het domein HammersteinFaust.com lijkt het meeste te wijzen op een vijfde deel. Hammerstein is namelijk een personage uit de game-reeks.

Een ander gerucht wat veel stof deed opwaaien was dat er op de CV van stuntman Declan Mulvey te lezen stond dat hij meewerkt aan GTA V. Later liet hij weten dat dit een typfout was en dat dit GTA IV moest zijn. Er wordt echter op zijn eigen website niets vermeld over een bijdrage aan deel IV en hetzelfde geldt voor zijn IMDB profiel. Waaruit volgens vele is op te maken dat hij wel degelijk aan GTA V meewerkt. Zowel Take-Two als Rockstar wil niet reageren op de geruchten.

Er zijn 0 reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: