Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Software » 'Updates voor Chrome OS zijn te blokkeren'

'Updates voor Chrome OS zijn te blokkeren'

Vrijdag 24 juni 2011 12:44 door Maikel van den Hurk
Bron: Webwereld, Views 1313, Reacties (0)

De automatische updates voor Chrome OS zijn desgewenst uit te schakelen voor bedrijven. Dit laat het bedrijf weten nadat Microsoft haar kritiek hierover uiten tegenover Google. Bedrijven zouden niet zitten te wachten op automatische en niet aangekondigde updates.

Google laat weten dat, wanneer een systeembeheerder dit wenst, automatische updates kunnen worden geblokkeerd. Volgens Google zouden zij dit echter nog niet hebben waargenomen. Wel raadt het bedrijf haar gebruikers aan om automatische updates toe te staan. Gebruikers zullen zo altijd over de laatste versies met de meeste opties en beste beveiliging beschikken.

Onduidelijk is nog of Google net als Microsoft haar updates van te voren zal gaan aankondigen en naderhand toelicht. Microsoft doet dit wel voor haar bekende patch tuesday's. Google is dit wel recent gaan doen voor de updates die betrekking hebben op de clouddienst Google Apps. Hier worden beheerders van te voren gewaarschuwd wanneer er een update in aantocht is.

Er zijn 0 reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: