Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Software » Gmail iPhone app binnenkort beschikbaar

Gmail iPhone app binnenkort beschikbaar

Woensdag 2 november 2011 12:18 door Jan-Willem
Bron: Parislemon, Views 1114, Reacties (0)

Het heeft even geduurd maar Google komt binnenkort dan eindelijk met een speciale Gmail-applicatie voor de iPhone. Bronnen van een TechCrunch blogger melden dat de app nu ter goedkeuring bij Apple ligt.

Momenteel kunnen Gmail-gebruikers hun mailbox alleen openen op de iPhone via de standaard webmail functionaliteit in de browser. Tot voor kort waren er slechts geruchten dat er werd gewerkt aan een Gmail-applicatie voor de iPhone. Deze werden echter ook in twijfel getrokken door de bekoelde relatie tussen Google en Apple. Nu lijken er duidelijke aanwijzingen te zijn dat de Gmail-app op korte termijn beschikbaar komt.

Het grootste voordeel van een Gmail-app is de mogelijkheid van de push-functie. Hierdoor krijgen de gebruikers een notificatie als er een nieuwe e-mail is ontvangen. Ook andere functies zoals prioriteits-inbox, zouden een app gebruiksvriendelijker maken dan de webversie.

Er zijn 0 reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: