Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Software » Google staakt Gmail-ondersteuning voor Blackberry

Google staakt Gmail-ondersteuning voor Blackberry

Donderdag 10 november 2011 11:20 door Maikel van den Hurk
Bron: Google Blog, Views 1540, Reacties (0)

Google zal binnen een kleine twee weken haar Gmail applicatie voor Blackberry's gaan schrappen uit de downloadwinkel van RIM. Vanaf 22 november kunnen Blackberry gebruiker voortaan terecht op de mobiele site en zal de ondersteuning voor de Gmail applicatie gestaakt worden.

Dit heeft Google laten weten middels haar Gamil-blog. Google laat weten dat zij afgelopen jaar veel heeft geïnvesteerd in het bouwen van een goede gebruikerservaring rondom Gmail in de mobiele browser en zal deze lijn voor gaan zetten. Met die reden zal een dedicated applicatie overbodig worden volgens het bedrijf. Gebruikers welke de applicatie hebben geïnstalleerd zullen deze overigens gewoon kunnen blijven gebruiken.

Echter zal deze niet meer worden ondersteund door Google en is deze eveneens niet meer te downloaden na 22 november. Na deze datum kunnen Blackberry gebruikers zichzelf navigeren naar het browser adres van Gmail. Over de ondersteuning van de applicatie voor Android en iOS werd niets vermeld. De Gmail applicatie voor iOS welke recent werd gelanceerd en niet veel later weer offline werd gehaald wegens een bug is overigens nog niet gesignaleerd in de App Store.

Er zijn 0 reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: