Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Nieuws » Mobile » 'HTC komt dit jaar met PlayStation-smartphone'

'HTC komt dit jaar met PlayStation-smartphone'

Woensdag 15 februari 2012 14:00 door Tom Schakenbos
Bron: Pocket-Lint, Views 3859, Reacties (0)

Sony kwam in 2011 met haar eigen officiële PlayStation-smartphone, de Xperia Play. Nu komt HTC mogelijk als één van de eerste bedrijven naast Sony met een PlayStation gecertificeerde smartphone.

De aankondiging van het toestel wordt verwacht tijdens het Mobile World Congress in Barcelona en zou dit jaar nog moeten verschijnen. HTC zou een overeenkomst hebben gesloten met Sony om zowel smartphones als tablets met PlayStation certificering uit te brengen. Waarmee gaming op mobiele apparaten zeker een grote stap voorwaarts kan gaan maken.



Sony zou met het uitbreiden van het PlayStation-label naar veel meer Android-smartphones en tablets meer grip willen krijgen op de mobiele gamingmarkt. De Xperia Play viel op door de uitschuifbare gamepad met de vier pijltjestoetsen en originele playstation knoppen en was het mogelijk om klassieke PSOne games te spelen.

HTC heeft in een reactie vooralsnog aangegeven niet te reageren op speculaties en geruchten. Binnen enkele weken zal de Mobile World Congres mogelijk meer duidelijkheid geven.

Er zijn 0 reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: