Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Reviews » Hardware » Koelers » Nexus Xir-2300 & HOC-9000 cpu-koelers

Nexus Xir-2300 & HOC-9000 cpu-koelers

Zaterdag 17 mei 2008 14:45 door Dr.Trunks
Bron: Techzine Redactie, Views 18376 Reacties (0)

Conclusie

Conclusie Nexus Xir-2300 & HOC-9000 cpu-koelers
De twee koelers presteren erg goed, vooral de HOC-9000 is een goede en vooral stille koeler. Verder ben ik ook benieuwd naar de koperen versie van de Xir-2300. De koeler presteert goed voor zijn gewicht en wat meer koper zou de prestaties geen kwaad doen.

De HOC mist nog een heatsink aan de onderkant. De Xir mist de turbulentie van de V-vorm. Nexus kan beide ontwerpen nog een beetje mixen. Beide zijn het interessante koelers voor de stille gebruiker en enthousiasteling.

De koelers zijn vanaf zo'n 36 euro verkrijgbaar en daarbij raad ik de HOC-9000 aan omdat die beter presteert en de makkelijke installatie.
techzine-must-have

Pluspunten

  • Nexus Xir-2300: stil
  • Nexus Xir-2300: niet duur
  • Nexus Xir-2300: PWM regelbare fan
  • Nexus HOC-9000: stil
  • Nexus HOC-9000: niet duur
  • Nexus HOC-9000: PWM regelbare fan
  • Nexus HOC-9000: makkelijke installatie
  • Nexus HOC-9000: koelt goed

Minpunten

  • Nexus Xir-2300: installatie had makkelijker gekund
  • Nexus HOC-9000: aan de zware kant.

Er zijn 0 reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: