Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Reviews » Games » Xbox 360 » FIFA 10

FIFA 10

Zaterdag 3 oktober 2009 13:45 door Wouter Koning
Views 12909 Reacties (7)

Conclusie

Conclusie FIFA 10
En zoals gebruikelijk bij een review mag er aan het einde een conclusie verwacht worden. Aan het begin vroeg ik me nog af of EA de lat weer hoger heeft weten te leggen met FIFA 10 en ik kan melden dat dat gelukt is. Tijdens het spelen voel en merk je dat FIFA 10 nog meer op het echte werk lijkt dan FIFA 09. Dankzij de vele nieuwe gamemodi betrekt EA je nog meer in het spel en worden vele uurtjes spelplezier gegarandeerd.

De glitches en gekke dingen zijn er nog wel, maar aan de andere kant, spelers doen ook in het echt soms gekke dingen en dat maakt het spel alleen maar leuk. Ik weet nu al dat ik dit jaar vele uurtjes zal doorbrengen met deze footie en tijdens die uurtjes heel wat af zal juichen en schelden. Nu maar hopen dat ik mijn controller heel kan houden.
techzine-must-have

Pluspunten

  • as close as it gets
  • soundtrack en geluid prima in orde
  • nieuwe game-modi zijn erg leuk

Minpunten

  • keepers en verdediging soms slecht
  • geen enorme vooruitgang qua graphics

Gallerij

Er zijn 7 reacties

Avatar
offlineGunner, ICT-professional, 3 Okt 2009, 16:21
0
Heb sinds vandaag de volledige versie en ik vind hem prettiger dan de demo. Misschien omdat ik nu eindelijk met mijn favoriete team kan voetballen.

En Arshavin is baas. Ook in FIFA :D
Avatar
offlineKing, ICT-liefhebber, 4 Okt 2009, 13:26
1
Ik heb meteen maar even Live Season voor alle teams aangeschaft, dan ben je altijd bij met transfers en vorm van de spelers. Wilde ook even dat gameface proberen, maar het lijkt erop dat de site van EA overbelast is.
Avatar
offlinePsychoMantis, ICT-professional, 10 Nov 2009, 11:51
3
Ik heb vanaf 2001 / 2003 altijd PES gespeeld vanwege de realiteit en ook nooit meer omgekeken naar de Fifa reeks, nu heb ik echter sinds kort een PS3 aangeschaft en mijn broertje (de gamefreak :p) wist mij te vertellen dat ik 100% voor FIFA moest gaan deze ronde.

Ik heb de game dus meteen aangeschaft en moet zeggen dat het met écht 100% meevalt. Niet langer is vanaf de rand van de 16 een 100% goal en die graphics :o

Misschien overdrijf ik enigzins gezien het feit dat het in Fifa '09 er ook al gelikt uit zag maar zoals ik zei, is dit mijn eerste Fifa game in een jaar of 10...

Zoals Wouter in zijn review al aangaf is het commentaar van de Nederlandse commentatoren niet helemaal je van het, ballen gaan over de zijlijn terwijl zij zeggen dat deze over de achterlijn gaan, ballen rollen langzaam de goal in terwijl Youri vind dat deze via de onderkant van de lat in de kruising belandt... Al met al een beetje jammer, maar voor mij niet erg hinderlijk. Sterker nog, ik vind het geweldig dat er Nederlands commentaar in een game zit; dat het dan niet helemaal uitgewerkt is, tja, dat neem ik voor lief en misschien is dat iets voor Fifa 11 :9

Ik ben trouwens zelf nog niet in het bezit van een HD-TV maar ik heb de game bij mijn zwager op zijn LG Full-HD TV gezien en dan ziet het er helemaal top uit. Tijd dus voor mij om ook maar eens aan de LCD's te gaan :D

Ik heb uiteraard ook maar meteen even alle features geprobeerd welke in de game zitten (de een wat sneller als de ander) en het GameFace gebeuren is echt top uitgewerkt. Waar ik eerst nog een belachelijke 3D render kreeg heb ik de 2e keer geprobeerd eens wél naar de introductie te lezen en dus een soort van paspoortfoto te maken (ja zo'n chagerijnige :p) en het resultaat is echt verbluffend: Klikkerdeklik

Beetje jammer dat de wenkbrauwen niet helemaal kloppen, ik probeerde ze wat te accentueren i.p.v. die "foto-wenkbrauwen" maar dit viel een beetje tegen. Wanneer ik de wenkbrauwen probeerde te verwijderen ging dit echter niet meer :x. Dat is dus een beetje jammer, maar al met al een 100% geslaagde actie van EA.

De feature Live Season lijkt me geweldig, maar ik vind het jammer dat je er voor moet betalen én dat de Nederlandse competitie er niet bij zit. Dit zijn de voornaamste 2 redenen waarom ik dit nog niet geprobeerd heb en ik weet dus ook nog niet zeker of ik dit überhaupt ga proberen. Ter illustratie:
1) € 299,- Voor de console;
2) € 65,- betaald voor Fifa 10;
3) € 60,- betaald voor een 2e controller;
Totaal: €424,-

Dus naast bijna 425 euro moet ik ook nog eens 10,- per competitie betalen en dan niet eens de competitie die mij het meest interesseert. Een beetje een anticlimax maar goed, EA wil ook verdienen :p

Wat mij betreft in ieder geval een topgame welke mij in ieder geval nog zeker een aantal uren bezig gaat houden.

* PsychoMantis houdt het op een 9/10
Avatar
offlineKing, ICT-liefhebber, 10 Nov 2009, 12:01
1

Quote:

Op 10-11-2009 11:51 schreef PsychoMantis:
Dus naast bijna 425 euro moet ik ook nog eens 10,- per competitie betalen en dan niet eens de competitie die mij het meest interesseert. Een beetje een anticlimax maar goed, EA wil ook verdienen :p

Live Season kost om en nabij de 4 euro per competitie en volgens mij het dubbele voor alle competities. Ik heb Live Season 2.0 voor alle competities aangeschaft, omdat het gewoon leuk is dat je teams dan altijd up-to-date zijn.
Avatar
offlineaii14, ICT-liefhebber, 10 Nov 2009, 13:16
1
Ik vind t best wel onzin dat je moet betalen om je team up-to-date te houden..
Alsof je nog niet genoeg betaald aan alles wat er bij komt kijken...
Ookal is het maar 8 euro ofzo. Het gaat om het idee.
Avatar
offlineKing, ICT-liefhebber, 10 Nov 2009, 14:00
1

Quote:

Op 10-11-2009 13:16 schreef aii14:
Ik vind t best wel onzin dat je moet betalen om je team up-to-date te houden..
Alsof je nog niet genoeg betaald aan alles wat er bij komt kijken...
Ookal is het maar 8 euro ofzo. Het gaat om het idee.

Er gaat anders behoorlijk wat werk inzitten om van een stuk of zes competities de samenstelling van de teams, blessures, vorm van de spelers en transfers bij te houden. Er is een team van EA daar constant mee bezig, zodat je elke week een update kunt downloaden. Ik vind het niet erg om daar eenmalig acht euro voor te betalen.
Geen Avatar
gastJeroen (gast), 15 Nov 2009, 15:30
1
Hoe moet je vreugdedansen vrijspelen want ik kom er maar niet achter :?

Alvast bedankt
Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: