Powered by: Supermicro.com

Tweak

Maak Vista stabieler

Gepubliceerd door Ricardo van Es op donderdag 18 januari 2007 08:25
Ingezonden door: blackmoon, Views 99178

Windows Vista heeft wel een last van schokjes, als hij bijvoorbeeld veel moet laden.

Dit valt simpel te fixen door een key aan te maken in Session Manager folder in Regedit.

Ga naar regedit--->en ga vervolgens naar HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlSession Manager maak hier een nieuwe 32-BIT Dword waarde aan, en geef als naam LargePageMinimum. Wijzig de hexidecimaal in de Dword waarde naar ffffffff.

Herstart je pc en je zult merken dat je pc stabieler loopt.

Download: Register import bestand

Reacties (10)

Wat doet deze tweak dan precies? Want anders zou Microsoft deze key al automatisch hebben aangemaakt...
QUOTErateImage
offlineTakkU, ICT-professional, 22 Jan 2007, 09:27
Idd, die key ontbreekt niet voor niks... Wat verander je hier nu precies mee, wat zijn de gevolgen ervan etc, zou ik wel graag willen weten voordat ik der wat mee doe
hmm ik heb helemaal geen schokjes... ;{
Hoi,

Ik vraag me af of ik deze key ook in W2K kan invoeren. Of ben ik nu helemaal gek aan het denken. Trouwens W2K loopt stabiel, maar er zijn meer registerkeys in omloop die je systeem beter zouden maken.`(zeggen ze.)

edit: Ik weet dat het over vista gaat. :D
nunkie heeft dit bericht gewijzigd op 23-01-2007 om 09:00.
QUOTErateImage

Quote:

Op 22-1-2007 09:27 schreef TakkU:
Idd, die key ontbreekt niet voor niks... Wat verander je hier nu precies mee, wat zijn de gevolgen ervan etc, zou ik wel graag willen weten voordat ik der wat mee doe


ik heb hem getest en toen ik me pc herstarte reageerde mijn video driver niet meer :/ dus ik zal hem niet doen als ik jou was ;)

Quote:

Op 30-1-2007 22:24 schreef evil_ducks:
[...]

ik heb hem getest en toen ik me pc herstarte reageerde mijn video driver niet meer :/ dus ik zal hem niet doen als ik jou was ;)


Dan ligt dat aan jou video kaart driver, hier werkt de tweak perfect..
Schokjes :? :P . Heb ik helemaal geen last van hoor ook al laad ik heel veel tegelijk. Dus tjaa deze tweak niet voor mij ;) koop anders is wat ramm geheugen erbij lijkt mij beter :P
QUOTErateImage
offlinenlPure, ICT-liefhebber, 13 Feb 2007, 15:33
Even op microsoft.com zoeken. Dit heb ik gevonden:
http://support.microsoft.com/kb/270715

Beste voor iedere registry tweak is. Als er niet bij staat wat het precies doet, doe het dan ook niet, er gaan wel vele andere windows tweaks myths rond.
Je bent hier wel heel erg arogant door te beweren dat jij eventjes vista stabieler gaat maken...Bel anders eventjes met de personeelsdienst van MS of ze je geen 5000€ de maand willen betalen voor je kennis...

Soory hoor, maar deze tweak is een Mythe & is niet geheel ongevaarlijk, deze "tweak" was al een mythe ten tijde van windows 2000... mits wat opzoekwerk was je hier ook achter kunnen komen.

Wijzig alleen dingen in windows (vooral registry) als je weet waar je mee bezig bent.....wat dus niet het geval is nu

Hieronder vindt je overingens nog een lijst met andere mythen:

http://mywebpages.comcast.net/SupportCD/XPMyths.html#Optimization
Dit werkt bij mij prima 40% beter maar dit werkt het beste bij een Nvidia kaart ik heb een 8800GTS ik denk dat dit werkt omdat Nvidia en Vista nu nog een beetje met elkaar botsen ik ben erg blij met deze verandering.
Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechte reacties hebben invloed op je hoeveelheid punten. Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties. Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article report gemeld worden.

Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup split anchor
captcha
Verzenden:
TwitterLinkedInRSS

Peiling

De eeuwige strijd: ATI of Nvidia

ATI blijkt met de HD5000-serie enorm succesvol te zijn, Nvidia komt nu met de Fermi. Wat heb jij het liefste voor grafischekaart?

(46%) Ik koop op prijs/prestatieverhouding
pollpollpoll
(29%) ATI
pollpollpoll
(24%) Nvidia
pollpollpoll
(1%) Intel
pollpollpoll

250 stemmen - 22 reacties