Adverteren?

Je bent hier: Techzine » Tweaks » Prestaties » Sidebar ook gebruiken als UAC is uitgeschakeld

Sidebar ook gebruiken als UAC is uitgeschakeld

Donderdag 14 mei 2009 07:00 door Dennis Potter
Views 8771, Reacties (1)

Als je in Windows 7 UAC uitzet kan het gebeuren dat de sidebar niet meer werkt. Dit heeft Microsoft gedaan omdat er dan eventueel geinfecteerde gadgets toegevoegd kunnen worden. In deze tweak laat ik jullie zien hoe jullie ervoor kunnen zorgen dat de sidebar alsnog werkt.

  1. Klik op het start en typ 'regedit'. Enter dan.
  2. Ga naar "HKEY_CURRENT_USER/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Sidebar/Settings"
  3. Klik met je rechtermuisknop in het rechter scherm en ga via "Nieuw" naar DWORD(32-bit waarde)
  4. Geef deze nieuwe waarde de naam: "AllowElevatedProcess".
  5. Dubbelklik op de nieuwe waarde en geef hem de waarde "1".
  6. Klik nu op "Ok" en sluit alle vensters.
  7. Klik met je rechtermuisknop op de deskop en klik 'add desktop gadgets' en voeg een gadgets toe. De sidebar werkt nu weer als het goed is.



Het regedit venster

Er is 1 reactie

Geen Avatar
offlineFabje_Spawn, ICT-professional, 14 Mei 2009, 09:51
0
rright.. Wel weer zo'n Windows streek om Sidebar te disable na UAC uit te zetten maar leuke tweak ;)
Reageer op dit artikel

Gelieve je te houden aan de algemene fatsoensnormen bij het reageren op Techzine. Goede en slechtereacties hebben invloed op je hoeveelheid punten.Tevens zal de redactie actie ondernemen tegen herhaaldelijke slechte reacties.Eventuele fouten in dit artikel kunnen via de article reportgemeld worden.

TZML Toolbar:
kleiner groter resize bold italic underline strike sub sup ul ol quote split url url me
Smilies:
:) :( :o :D ;) :P :p (lol) :@ :\'( ;{ :? :s :9
captcha
Verzenden: