Er is een nieuwe build van de aankomende Microsoft Office-versie uitgelekt. Het gaat om build 4417.
Deze build bevat geen aanzienlijke wijzigingen, maar biedt kleine verbeteringen en een betere stabiliteit ten opzichte van de eerdere gelekte Mondo-builds die erg veel last hadden van problemen. Zo konden gebruikers deze vroege ontwikkelversie niet eenvoudig verwijderen.
De opmerkelijkste verandering is de bijgewerkte Backstage-weergave. Deze is sterk verbeterd en lijkt nu bijna af. Backstage moet de Office-knop uit Office 2007 gaan vervangen. Er is dan ook geen menu meer, maar nu een heel venster met allerlei opties.
Verder is er een nieuw uploadcentrum om documenten online op te slaan en te delen via Office Live Workspaces of Office Web Applications. Tenslotte zijn sommige pictogrammen bijgewerkt en is er een nieuw activatiesysteem.
De gelekte Mondo-build, die qua functies overeenkomst met de Ultimate-editie van Office 2007, bevat nu ook Visio en andere, losse producten.
Overigens gebruikt nog altijd 58 procent van alle zakelijke Office-gebruikers versie 2003, terwijl slechts 24 procent werkt met Office 2007 en dus ook met de vernieuwde interface die in Office 2010 sterker van de partij is.
Microsoft Office 2010 staat voor het eerste kwartaal van 2010 op de planning.
