AMD heeft vandaag in een persbericht aangekondigd dat het in de toekomst nauw zal samenwerken met game-ontwikkelaar Blizzard Entertainment, vooral bekend van haar World of Warcraft- en Diablo-games.
Door de samenwerking zal elke pc op de BlizzCon 2008, de jaarlijkse conferentie van Blizzard, voorzien zijn van een grafische kaart uit de ATI Radeon HD 4800-reeks. Daarnaast krijgt AMD ook het exclusieve recht om bij haar grafische kaarten Blizzard-games te bundelen, waardoor we in de toekomst misschien wel bundels met Diablo 3 kunnen verwachten. Bovendien zullen Blizzard-games perfect afgestemd zijn op de AMD-hardware aangezien Blizzard exclusieve toegang krijgt tot de nieuwe hardware van AMD.
"Blizzard Entertainment is verantwoordelijke voor de beste pc-games van het moment en AMD is dan ook verheugd dat het nauw kan samenwerken met het beste gamedevelopmentteam van de wereld", aldus Rick Bergman, tweede man bij de afdeling grafische kaarten van AMD. "Onze samenwerking met AMD is vooral belangrijk omdat we op die manier zeer vroeg toegang krijgen tot de nieuwe grafische technologie . Een perfecte game-ervaring bieden is één van onze topprioriteiten en deze samenwerking kan ons die ervaring verzekeren aan AMD-klanten", zo reageerde Paul Sams van Blizzard.