2min Devices

Meer vertraging voor Samsung Ativ S met WP8

Het blijft angstvallig stil rondom de Samsung Ativ S smartphone met Windows Phone 8 van de Koreaanse fabrikant. De smartphone zou eigenlijk al kort na de lancering van de nieuwe versie van het mobiele besturingssysteem beschikbaar komen maar is nu uitgesteld tot het einde van december.

Meer vertraging voor Samsung Ativ S met WP8Het gerucht gaat dat Samsung te weinig schermen beschikbaar heeft om de Ativ S te produceren, dit ondanks dat de schermen door Samsung zelf worden gemaakt. De problemen met de beschikbaarheid van het scherm zouden komen doordat Samsung hetzelfde scherm wil gebruiken voor de Ativ S als voor de Galaxy S III.

Volgens de geruchten zou de vraag naar de Galaxy S III nog steeds onverminderd hoog zijn, waardoor Samsung niet genoeg schermen voor beide toestellen kan produceren. Samsung geeft logischer wijs de voorkeur aan zijn vlaggenschip en zou daarom de Ativ S hebben uitgesteld.

Het nieuwe Windows Phone 8 toestel van Samsung zou nu op de planning staan voor eind december. Al is een exacte datum nog onduidelijk. In elk geval zal het nog zeker tot januari duren voor de smartphone goed beschikbaar is in de winkels en door consumenten kan worden aangeschaft.

Bron:Neowin