2min Devices

Review: Madden 2007

Installatie

De installatie was net zo makkelijk als alle andere installaties van spellen. Dvd’tje er in, even wachten, paar keer klikken, nog even wachten. Weer een paar keer klikken, heel lang wachten en je kunt spelen…..

….. Maar niet voor -ko-. Ik had en namelijk absoluut geen erg in dat automatische updates bezig was op mijn Windows installatie. Hierdoor ging ik, nadat ik het programma de opdracht had gegeven te installeren, eventjes iets drinken. Toen ik terug kwam bleek dan automatische updates het systeem gereset hadden en het spel was dus half geïnstalleerd.

Na een tijdje in software geprobeerd te hebben, bleek dat hij de uninstaller vergeten was. Na veel gerotzooi bleek dat Windows gelukkig wel snapte dat er iets geïnstalleerd was en verwijderde hij de bestanden en de registersleutels. Ik was terug bij af..

Review: Madden 2007
Tweede poging ging alles natuurlijk goed en de eerste keer is natuurlijk eerder regel dan uitzondering, maar hiermee wil ik duidelijk maken dat de installatie van Madden 07 veel ruimte gebruikt op je harde schijf. Daardoor duurt de installatie wat langer en kan er iets mis gaan zoals bij mij. Madden zelf dacht namelijk dat het programma wel volledig was geïnstalleerd en bood geen deïnstallatie optie aan om de software te verwijderen. Aan te raden is dus om bij de installatie te blijven en niet weg te gaan. Dit geld volgens mij voor nog wel meer software.

Als de 2 gigabyte succesvol naar je hardeschijf gekopieerd zijn, moet je alleen nog even kijken of je sportschoenen goed zitten. Je bent nog maar een paar klikjes verwijderd van de wedstrijd.