2min Devices

Motorola komt met Atrix 2

Motorola heeft een nieuwe smartphone gelanceerd die luistert naar de naam Atrix 2 en welke voorzien is van het Android-besturingssysteem. Naar alle waarschijnlijkheid zal de Atrix 2 dit jaar nog in Amerika op de markt verschijnen.

Motorola komt met Atrix 2De Motorola Atrix 2 draait op het besturingssysteem Android 2.3 (Gingerbread) en heeft een 4,3-inch qHD scherm met een resolutie van 960 x 540 pixels. Onder de motorkap zit een 1 GHz dual-core processor en 1 GB RAM-geheugen. Het toestel beschikt over een 8 megapixel camera waarmee het mogelijk is om full HD video’s te maken. Tevens heeft de Atrix 2 nog een camera aan de voorzijde zitten voor videobellen. Standaard heeft de Atrix 2 een opslagcapaciteit van 8 GB, maar deze is door middel van een microSD-kaartje uit te breiden tot maximaal 32 GB.

Andere opties die eveneens zijn inbegrepen in het toestel zijn Bluetooth, WiFi, micro-USB, HDMI, DLNA, navigatie en een multimediaspeler. Het is mogelijk om de Atrix 2 uit te breiden met een extern toetsenbordje, zodat je deze mobiele telefoon ook als mini laptop kan gebruiken.

Motorola komt met Atrix 2
Een officiële lanceerdatum is nog niet bekendgemaakt, maar PhoneArena meldt dat het toestel waarschijnlijk dit jaar nog in Amerika op de markt zal verschijnen. Of en wanneer het toestel naar Europa, en in het bijzonder naar Nederland komt is op dit moment niet bekend.

Bron:PhoneArena